Choinka Noworoczna

04.02.2018

27 stycznia 2018r. w remizie OSP w Wysokiem odbyła się Choinka Noworoczna Szkoły Podstawowej. Jest to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń dla dzieci, młodzieży oraz społeczności lokalnej, które na stałe wpisane jest do kalendarza imprez i uroczystości naszej szkoły. W tym roku  zabawa podzielona była na 3 części.
Od godz. 14.00 w tanecznych i kolorowych zabawach prowadzonych przez animatorkę prezentowały się dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas I-III. Najmłodsi otrzymali od Świętego Mikołaja upominki przygotowane przez Radę Rodziców.

Kolejną częścią imprezy były występy artystyczne klas 0-V i przedszkolaków, które zapowiadali: Liliana Wałowska i Robert Adamczyk:
- jako pierwsza na naszej scenie wystąpiła grupa 3 i 4 latków z tańcem i grą na instrumentach utworu „Dla Zuzi” oraz z tańcem do utworu „Halleluja”, którą przygotowali z p. Karoliną Łopuszyńską i p. Renatą Kujawą.
- wykonawcy z klasy 0a i 0b wystąpili w układach tanecznych: „Kalinka” i „Despacito”, przygotowanych przez z p Elżbietę Rogowicz, p. Małgorzatą Maciejewską i p. Sylwię Wojciechowską,
- następnie wystąpili uczniowie klas I-III:
Klasa I z pod opieką p. Mirosławy Biegniewskiej i p. Eweliny Szkudlarek przygotowała taniec  do piosenki „Perfect ed Sheeran”.
Klasa II z p. Irenę Dankowską przygotowała scenkę o przyjaźni i piosenkę „Podaj dłoń”.
Klasa III a przygotowana przez p. Karolinę Strzelczyńską wystąpiła z układem tanecznym do piosenki „Cant stop the feeling”,.
Klasa III b przygotowała z p. Aleksandrą Litwicką „Taniec Pingwinów”.
- kolejny punk programu to wokalistki z klasy V : Małgorzata Stolarczyk zaśpiewała ”Deszczową piosenkę” i Oliwia Maciejewska zagrała i zaśpiewała piosenkę „Little do you know”,
- w taneczny nastrój wprowadziły nas dziewczęta z klasy IVa (Bielecka Roksana, Stasińska Wiktoria, Wielowska Anna, Żabierek Gabrysia i Żabierek Maria) układem tanecznym do piosenki „ Magic symphony” i z klasy IVb (Struk Maja, Szczygieł Zofia, Mikołajczyk Żaklin, Marczak Maja, Koźmińska Maja, Gwóźdź Karolina, Dębińska Oliwia) do remixu piosenek.

Dyrektor Szkoły Elżbieta Bryl podziękowała p. Tadeuszowi Tomaszewskiemu za udostępnienie sali, Radzie Rodziców i Nauczycielom za przygotowanie uroczystości oraz p. K. Wielowskiej, p. D. Nowak, p. K. Wozińskiej i p. A. Imbierowicz za wykonanie dekoracji. Życzyła dalszej udanej zabawy tanecznej uczniom klas IV-VII i gimnazjalistom, która trwała do godziny 20.00.